Herfstconcert De Vredeburgers groot succes

Het gemengd koor De Vredeburgers heeft afgelopen zondag 5 november een prachtig concert gegeven.

Publiek is enthousiast

In een volle kerk genoot het publiek van een gevarieerd programma. Het koor zong met veel enthousiasme licht klassieke koormuziek uit verschillende opera’s. Het programma bestond uit liederen van Purcell, Mozart, Haydn en Lortzing. Janneke Koetsier begeleidde met de piano het koor en de soliste Suzanne Leegwater (sopraan) zong. De laatste speelde ook op de dwarsfluit. De algehele leiding was in handen van onze dirigent Gerard Leegwater.

Wil je ons concert bijwonen?

Na dit succesvolle concert gaat het koor weer aan de voorbereidingen voor het volgende concert beginnen. Dit vindt waarschijnlijk in 2024 plaats. Hou hiervoor onze website in de gaten.

Lid worden?

Spreekt het bovenstaande je aan en heb je zin om bij ons koor te gaan zingen? Dan is dit een prima moment voor je om in te stappen, vooral versterking van de tenoren is gewenst. Op onze website vind je meer informatie over ons koor en lid worden.